Inspekcja rur i kanalizacji kamerą Gdańsk Gdynia Sopotkamera

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaki jest stan twojej kanalizacji. Często zatykają się rury kanalizacyjne w twojej kuchni,łazience zatykają się piony i poziomy rury i nie wiesz dlaczego? To inspekcja tv kanalizacji pomoże dowiedzieć się co jest przyczyną problemów.

Nasze profesjonalne kamery inspekcyjne pomogą sprawdzić stan swojego kanalizacji,zlokalizują miejsce uszkodzenia odcinek na którym się znajduje, pokarzą rodzaj zatoru,pomiar spadków,tan połączeń rurowych i inne szczegóły techniczne wewnątrz kanału.
Inspekcja kanalizacji to specjalna usługa, która polega na tym, że specjalna kamera przesuwna lub samojezdna jest wkładana do rury kanalizacyjnej a operator obserwuje na monitorze stan sieci kanalizacyjnych

Nasz kompleksowy system kamerowania rur w połączeniu z profesjonalnymi technikami kanalizacyjnymi może pomóc w wykryciu wielu problemów :

Często jedynym sposobem, aby dowiedzieć się przyczyny niedrożności przewodu odpływowego (lub wentylacji, kominów, itp.

Pieinwazyjne metody wykrywania uszkodzonych odcinków rur, bez monitoringu kanałów i bez wiedzy w którym miejscu jest problem uszkodzone rury musiałaby być wymieniane na całym odcinku.

Przy budowie nowych budynków często jest wymagana inspekcja wideo i sporządzenie dokumentacji budowlanej

W trakcie renowacji istniejących budynków kamerowanie instalacji kanalizacyjnej jest niezbędne do określenia stanu rur kanalizacyjnych oraz stwierdzenia czy wymagana jest całkowita wymiana instalacji czy wystarczy dokładne wyczyszczenie istniejącej kanalizacji

Aby dokładnie oczyścić zatkany odcinek rur konieczne jest do ustalenia za pomocą kamery, gdzie i jaki jest rodzaj zatoru

Kamera inspekcyjna ze względu na swoją budowę pracuje w zakresie roboczym: kamery przesuwne (od DN 40 do DN 250 Długość robocza 60 m) oraz kamery samojezdne (od DN 200 do DN 2200 Długość robocza 400 m) inspekcja kanalizacji nadaje się do stosowania zarówno w przemyśle oraz w instalacjach budowlanych i prywatnych gospodarstwach.

Nasza firma używa profesjonalnych kamer inspekcyjnych marki Ridgid,Rothenberger oraz urządzenia czyszczące Rems,Ridgid Kollmann oraz Rothenberger co pozwala na skuteczne i precyzyjne czyszczenie każdej kanalizacji.

Powyższy system jest jednym z niezbędnych elementów do wykrywania i lokalizacji usterek w instalacjach kanalizacyjnych i w porównaniu do tradycyjnych napraw jest w stanie zaoszczędzić klientowi znaczne środki finansowe.

Monitoring kamerami wizyjnymi sprawdza się też w przeglądzie systemów kominowych ,kanałów wentylacyjnych i telekomunikacyjnych oraz innych trudno dostępnych miejsc.